Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Antibakteriální vstupní rohože

Omyvatelné vstupní čistící rohože na svém povrchu aktivně ničí mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry a plísně. Ošetření probíhá na úrovni vláken a zaručuje účinnost rohože po celou dobu její životnosti. Antibakteriální vstupní rohož se využívá ve zdravotnických zařízeních, v domovech důchodců, ale i v kancelářích, v hotelích a v rekreační zařízeních. Vysoce účinné antimikrobiální činidlo nezpůsobuje podráždění při styku s pokožkou.

Sháníte antibakteriální vstupní rohož za rozumnou cenu? V nabídce máme 3 druhy antibakteriálních vstupní rohoží.

Nakupujte antibakteriální vstupní rohože výhodně z pohodlí domova, zboží doručíme kamkoliv v rámci celé ČR nebo si jej vyzvednete na jednom z více než 3000 odběrných míst.

Možná také hledáte: antibakteriální vstupní rohožky, antibakteriální rohože, antibakteriální rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.