Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost

Antistatické ESD podlahy, rohože

Na těle každého člověka vzniká elektrostatická elektřina. Při kontaktu člověka s objektem o odlišném elektrickém potenciálu dochází k slabým výbojům. Člověka neohrozí. Mohou však poškodit jemné elektronické součástky, například integrované obvody. Stačí jediný letmý dotek a mohou být zcela zničeny. Aby k tomu nedocházelo, pracovníci při manipulaci s těmito součástkami používají speciální ESD obleky. A také antistatické ESD podlahy a rohože, které elektrostatický náboj těla odvádějí.

Antistatické ESD podlahy a rohože využijete v opravnách elektrospotřebičů, na pracovištích s citlivou elektronikou, ale také okolo strojových zařízení, kde se běžně vytváří statická elektřina.

Při práci s elektronickými součástkami se stojí. Proto mají tyto podlahy a rohože protiúnavové zpracování. Struktura povrchu a konzistence materiálu zamezuje dlouhému stání bez hnutí. Nedochází tak k odkrvení svalů a k jednostrannému zatížení páteře. Díky tomu pracovníci netrpí tolik bolestmi zad a nohou.

Vyberte si z nabídky podlah a rohoží různých odolností, rozměrů a tvarů. V nabídce najdete také modulární i metrážové antistatické podlahy.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.