Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Bambusové stínící rohože

Bambus je vynikající materiál, který i v přírodní nezpracované formě výborně snáší nepříznivé vlivy počasí. Bambusové rohože proto patří k tomu nejlepšímu, co můžete pověsit na svůj plot nebo balkon, který chcete zastínit. Do venkovního prostředí se nejčastěji používají rohože z celých stébel bambusu, do interiéru (například na zeď za postel) je vhodnější rohož ze štípaného bambusu.

V naší nabídce bambusových stínících rohoží naleznete 6 produktů.

Nakupujte pohodlně online a šetřete čas i peníze. Stínící rohože doručíme kamkoliv v rámci celé ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Možná také hledáte: bambusové rohože na plot, bambusové plotové rohože

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.