Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Průměr
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Tvar
Značka

Bazénové, koupelnové, sprchové rohože

Bezpečný a komfortní pohyb v okolí bazénů, ale také na terasách a v zahradách vám zajistí bazénové rohože. Na e-shopu FLOMAT.cz si můžete vybrat mnoha dekorů i barevných provedení protiskluzových (koupelnových, sprchových) i čisticích rohoží, a to v kusovém, metrážovém i modulárním provedení. Nově si u nás můžete objednat rovněž výrobu bazénových a koupelnových rohoží na míru!

Sortiment jsme rozšířili o hygienické a protiskluzové rohože do koupelen a na toalety. Rohože lze díky přísavkám na spodní straně umístit jak přímo do vany či sprchového koutu, tak na podlahu. Jejich nenasákavý, omyvatelný a na dotek příjemný materiál velmi usnadňuje údržbu sociálních zařízení.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.