Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Bezpečnost na pracovišti, prevence

Všichni zaměstnavatelé mají zákonnou povinnost vytvářet bezpečné a zdraví neohrožující pracovní prostředí a pracovní podmínky při práci. Na e-shop FLOMAT.cz najdete všechno potřebné, abyste těmto požadavkům vyhověli. Nakoupíte zde spoustu pomůcek, které sníží riziko havárie a úrazu na vašem pracovišti, ale také na hřištích, sportovištích nebo ve veřejných budovách.

Vybrat si můžete z bohaté nabídky ochranných prvků a zábran, ochranných svodidel, ochrany stěn a rohů, podlahového značení, podlahových vystražných a protiskluzových pásek, podložek pod kolena či zakládacích klínů pro bezpečné parkování automobilů. Nezapomněli jsme ani na kabelové chráničky a kabelové mosty, které chrání hadice a kabely na vozovkách a ve výrobních provozech.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.