Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Černá hliníková schodová hrana s protiskluzovým páskem FLOMA Antislip - délka 400 cm, šířka 5,3 cm, výška 2 cm

  • prodej i na metráž
Katalogové číslo: 00110012; popis a parametry...
Položka:schodová hrana
Barva:černá
Materiál:hliníkový
Typ:s protiskluzovým páskem
Šířka:šířka 5,3 cm
Délka:délka 400 cm
Výška:výška 2 cm
Model:Antislip
Značka:FLOMA
Hmotnost:1800 g
Prodejní jednotka: ks
Dostupnost:v pátek, 26. dubna u Vás
Předpokládaná expedice:ve čtvrtek, 25. dubna

1 497,52 Kč bez DPH
1 812,00 Kč

Černá hliníková schodová hrana s protiskluzovým páskem FLOMA Antislip - délka 400 cm, šířka 5,3 cm, výška 2 cm

Hliníková schodová hrana Antislip s gumovým protiskluzným páskem ve tvaru pilky je určena primárně pro místa a schody, kde je riziko uklouznutí a kde samolepící protiskluzové pásky nestačí (sníh, bahno apod.). Schodové hrany lze použít na všechny typy schodů - mramor, dřevo, dlažba, beton, ocel. Jednoduše se přilepí nebo přivrtají.

Černá barva pásku se obvykle používá na prostřední schody. Žlutá barva gumového protiskluzového pásku je obvykle použita pro první a poslední schod (často určuje bezpečnostní předpis provozu). V případě, že se gumová páska časem opotřebí, ji lze zakoupit i samostatně a v liště vyměnit.

Technické informace

  • barva: černá
  • materiál: hliníkový profil s gumovým protiskluzným páskem ve tvaru pilky
  • délka: 400 cm
  • šířka: 5,3 cm
  • výška 0,6 cm
  • upevnění: AL profil se pevně přichytí ke schodu - přivrtá nebo přilepí

Schodové hrany nad 2 m délky přepravujeme pomocí paletové přepravy, jelikož pro standardní balíkovou přepravu je max. rozměr (délka) 2 m. Cena dopravy se může řešit individuálně (dle délky a počtu hran, celkové váhy, vzdálenosti atd.). Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat a cenu dopravy upřesníme, popřípadě se lze informovat předem.

Protiskluzová páska Antislip

Protiskluzová páska Antislip je součástí produktu. Pokud dojde k poškození či opotřebení této pásky, lze objednat pásku Antislip samostatně. Náhradní pásky Antislip naleznete v souvisejícím zboží. K dispozici jsou náhradní pásky v černé i žluté barvě o šířce 4 cm a výšce 0,5 cm.

Varianty zboží

Alternativní zboží

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.