Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Elektrické kartáčové čističe obuvi Heute nejen pro hotely

V naší nabídce čističů bot naleznete kompletní nabídku kvalitních elektrických kartáčových strojů německé společnosti Heute. Tato tradiční německá značka patří ke světové špičce ve výrobě čističů bot. Společnost byla založena již více než před 100 lety, konkrétně to bylo v roce 1905 v německém městě Solingen. Od počátku se specializovala na výrobu obuvnických strojů. K výrobě kartáčových čističů bot se společnost Heute dostala po ukončení druhé světové války. První model určený pro hotely byl vyroben v roce 1945. Od roku 1950 se pak společnost věnuje výhradně výrobě čističů obuvi a podrážek bot. 

V naší nabídce naleznete základní model čističe bot Easy Comfort, ale také designové modely určené pro velká obchodní centra, hotelové řetězce, banky a další prostory s vysokým pohybem osob. V tomto článku Vám představíme jednotlivé modelové řady a dozvíte se, který z čističů obuvi je vhodný právě pro Vás. 

Designové čističe obuvi Heute

Čistič obuvi PoliSwing, HeuteJedná se o luxusní elektrické čističe obuvi v nerezovém provedení, které se vyznačují vysokou kvalitou provedení. dokonalou funkčností a přitom zaujmou svým designem. Tyto čističe bot najdou své uplatnění především v místech, kde je vyžadován moderní, industriální vzhled a design je pro majitelem velmi důležitým prvkem. Tyto vzhledově velmi atraktivní čističe obuvi najdou své uplatnění především v hotelích, administrativních budovách, bankách, obchodních centrechna letištích, na nádražích a všude tam, kde je kromě funkčnosti důležitý i design. 

Do této kategorie čističů obuvi se řadí modelová řada Ellipse, Quadro a PoliSwing. Čistič obuvi PoliSwing je vyráběn v jedné variantě, zatímco čističe obuvi Ellipse a Quadro se vyrábí i ve variantě plus. Označení plus u těchto dvou typů značí, že jsou vybaveny nádržkou na polituru. Základní modely Ellipse a Quadro tuto nádržku nemají, jsou určeny pouze na suché čištění a místo nádržky mají druhý leštící kartáč. 

Čističe obuvi: EllipseEllipse plus, Ellipse s kůží, Ellipse plus s kůžíQuadro, Quadro plusPoliSwing

 

Luxusní čističe obuvi Heute

Čistič obuvi Polifix 2 HeuteSpeciální kategorií mezi kartáčovými čističi obuvi společnosti Heute jsou modely zdobené 24-ti karátovým zlatem. Jedná se o modely řady Polifix 2 a Polifix 2 plus. Oba modely splňují vysoké požadavky na funkčnost a k tomu přidávají luxusní zlatý design pro použití v místech, kde je tento vzhled žádaný. Jedná se především o luxusní hotely a další prostory s náročnou klientelou. Tyto designové čističe obuvi tak najdou své místo nejen v hotelích, ale také v kancelářích, bankách a luxusních obchodech.

V naší nabídce naleznete dva modely jejichž povrch je potažen 24-ti karátovým zlatem pro luxusní vzhled. jedná se o modely Polifix 2 a Polifix 2 plus, přičemž oba modely jsou vybaveny nádržkou na polituru s rozdílem v konstrukci. Konkrétně se jedná o rozdílné madlo a rozdílný způsob spínacího systému. Polifix 2 nabízí ruční spínač umístěný v madle, zatímco Polifix 2 plus je vybaven automatickým nožním spínačem. 

Čističe obuvi: Polifix 2Polifix 2 plus

Univerzální čističe obuvi Heute

Čistič bot Elegance Nature plus, HeuteNejšiřší kategoriie lelektrických čističů obuvi společnosti Heute, která zahrnuje širokou řadu modelů v několika barevných provedeních. Jednotlivé modely se od sebe liší velikostí, vybavením a designem. Všechny modely jsou vybaveny nádržkou na polituru a je pouze na na Vás který z modelů si zvolíte. Tyto vysoce účinné a přitom vzhledem velmi zajímavé kartáčové čističe obuvi lze použít téměř všude a je pouze na Vás zda si jeden z čističů pořídíte od svého hotelu, penzionu, kanceláře, obchodu nebo například na benzínovou pumpu. Samozřejmě je také lze použít do veřejných prostor, jako jsou nákupní centra, kancelářské a administrativní budovy, nádraží, letiště a další místa. 

Naše nabídka těchto univerzálních čističů obuvi je velmi široká a o konkrétním přístroji se dozvíte více v jeho popisu. Použití jednotlivých čističů je velmi široké a záleží pouze na Vás, který z přístrojů nakonec zvolíte, stejně jako je pouze na vás pro kterou barevnou variantu se rozhodnete. K dispozici máte na výběr z mnoha možností a ať už hledáte čistič obuvi v industriálním vzhledu, nebo preferujete klasiku v dřevěném provedení, vše naleznete v naší nabídce.

Čističe obuvi: Polifix 2. Polifix 2 plus, Polifix 3Polifix 4, Elegance ColeurElegance Coleur plus ,Elegance Nature, Elegance Nature plusRonda 30

Základní modely čističů bot Heute

Čistič bot Cosmo, HeuteMezi základní modely kartáčových čističů obuvi se řadí především elektrické čističe obuvi Cosmo, které se vyrábí ve dvou variantách. Stejně jako u několika předchozích modelů je i model Cosmo vyráběn ve variantě plus. V tomto případě se také jedná o rozdíl v rukojeti a spouštěcím systému. Základní model Cosmo není vybaven žádnou rukojetí a je vybaven nožním senzorem s časovačem, zatímco model Cosmo plus je doplněn o rukojeť, na jejímž konci je ruční spínač s časovačem. Oba modely najdou uplatnění především v místech s menším pohybem osob, například v menších kancelářích, hotelích a penzionech, nebo restauracích a obchodech.

Základním modelem společnosti Heute je čistič bot Easy Comfort, který je vyráběn pouze v jednom designu a jeho použití je především v domácnostech. Jedná se malý a spolehlivý čistič bot, jehož tělo je vyrobeno z ocele a je vybaven třemi kartáči a nádržkou na polituru. Díky své konstrukci jej lze využít i v menších penzionech, či hotelích, nicméně jeho strohý design ho předurčuje především do domácností.

Čističe obuvi: Easy Comfort, CosmoCosmo plus

Průmyslové kartáčové čističe bot Heute

Čistič bot Politec SolarDalší kategorií čističů obuvi jsou čističe řady Solar a Polar. Jedná se o velmi výkonné čističe, které jsou určeny především do míst s vysokým pohybem osob a míst kde design není tím nejdůležitějším parametrem. Jedná se o velmi výkonné čističe, které jsou určeny k připevnění na zeď a jsou vybaveny madlem pro vyšší stabilitu při čištění. 

Čistič obuvi Politec Solar má jeden čistící, jeden leštící kartáč a nádržku na polituru, díky čemuž je určen do vnitřních prostor. Oproti tomu model Politec Polar je vybaven pouze kartáči bez nádržky na politury a je možné jej umístit i do venkovních prostor, například na zeď před vstupem do budovy. Díky své konstrukci je ideální pro vysoce frekventované prostory, pro čištění pracovní obuvi, do průmyslových prostor a hal.

Čističe obuvi: Politec SolarPolitec Polar

 

Elektrické čističe obuvi s politurou a bez politury

V naší nabídce naleznete mnoho čističů obuvi od společnosti Heute, přičemž většina je vybavena nádržkou na polituru. Při volbě čističe obuvi s nádržkou na polituru si můžete zvolit zda preferujete polituru černou, nebo zda je pro Vás vhodnější politura bezbarvá. Všeobecně platí, že bezbarvá politura je vhodná pro většinu prostor, jelikož při čištění obuvi nedochází k obarvení obuvi. Naproti tomu politura černé bravy je vhodná do míst kde je 100% použití černé obuvi a je žádoucí obuv černou politurou při leštění obarvit. Jedná se především o vojenské objekty, policejní stanice a další místa, kde je černá obuv základem.

Samozřejmě je také možné zvolit jeden z čističů obuvi, který není vybaven nádržkou na polituru a k čištění využívá pouze kartáče. Jedná se o tzv. suché čištění a v naší nabídce naleznete několik přístrojů. které nejsou nádobkou na polituru vybaveny. Jedná se o čističe obuvi Ellipse, Quadro a Polar.

 

Příklady možného použití elektrických čističů obuvi Heute 

Možné použití Heute

 

Fotogalerie

Rady, tipy, inspirace

Radíme, rozdáváme tipy, inspirujeme. Projděte si naše články a získejte nové informace, načerpejte inspiraci!

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.