Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Model
Značka

Čističe obuvi

Hledáte prostředek k čištění bot vhodný právě pro vás? E-shop FLOMAT.cz nabízí několik typů, které vás zaujmou svým designem, provedením, ale také účinnou silou, se kterou dokážou obuv vyčistit.

Elektrické (kartáčové) čističe obuvi využijte v hotelech, penzionech na různých úřadech, ale také u vstupů do kancelářských budov či průmyslových a výrobních objektech. S tímto čističem obuvi je vaše obuv během chvilky čistá, aniž byste pro to museli něco udělat. Jen vložíte botu do čističe.

Pokud potřebujete do vašeho hotelu nebo provozovny něco, co navíc dokáže očistit podrážky, jsou tu pro vás ideálním řešením elektrické čističe bot a podrážek obuvi. Alternativou nevyžadující elektrický proud jsou mechanické čističe bot a podrážek obuvi. Oby typy můžete získat od malých strojů určených pro místa s pohybem několika osob po největší a nejvýkonnější modely pro vysoce vytížené prostory.

Elektrické rohože nasávající nečistoty využijete ve všech provozech, kde je nutné zabezpečit čisté a nezávadné prostředí, především eliminovat prach. Například v IT firmách nebo v kosmetické výrobě.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.