Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Čistota, hygiena, dezinfekce, ekologie

Na eshopu FLOMAT.cz najdete širokou nabídku všeho nezbytného pro čistotu a hygienu ve vašem domě, v dílně, v provozovně nebo ve veřejných budovách. V čistících zónách u vstupů do budov je třeba zajistit ochranu proti virům a bakteriím. Proto se zde uplatní mj. dávkovače dezinfekce a mýdla. K čistotě zde přispívají také odkapávače na boty. Nejen k utírání rukou jsou v provozu užitečné průmyslové utěrky a čistící textilie. Na toaletách ve sprchách a šatnách využijete například vysoušeče rukou. V případě potřeby likvidace ekologických havárií a úniků olejů a chemikálií nebudete zasočeni, když budete mít po ruce havarijní soupravy a sorbenty.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.