Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Dětské hrací podložky

Dětské podložky na hraní promění obyčejnou podlahu v úžasné hřiště. Měkký pěnový povrch podložky zajistí dítěti bezpečí a izoluje ho od chladu podlahy. Navíc se snadno čistí. Hrací podložky jsou vhodné pro děti různého věku - pro nejmenší s jednoduchými obrázkovými motivy, pro ty starší pak třeba s čísly nebo abecedou. Vybírat můžete také z podložek na hraní oblíbených dětských her, u kterých se jednotlivé kusy pěnové podložky dají skládat do sebe.

Pátráte po dětské hrací podložce za zajímavou cenu? V nabídce naleznete 7 druhů.

POZOR! Mimo dětských hracích podložek nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! To vše za nízké internetové ceny...

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.