Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Množství
Model
Ostatní
Tvar
Výška pádu
Značka

Dlažby, dlaždice

FLOMAT nabízí dlažby respektive dlaždice z různých moderních materiálů. Vybrat si můžete z gumových, plastových, PVC, vinylových, polypropylenových, polyethylenových nebo dřevěných dlažeb. Tyto dlažby mají široké využití.

Plánujete zpevnit zatěžovanou travnatou plochu, jako je zahrada, chodník, příjezdová cesta, hřiště nebo parkoviště? Zatravňovací dlažby jsou ideální volbou. Jednak zachovávají přirozenou propustnost půdy a zamezují tak hromadění vody, jednak vypadají nenápadně. Na první pohled si jich nemusíte všimnout.

Chystáte vlastní terasu? S terasovými dlažbami snadno vytvoříte místo pro posezení s přáteli nebo pro grilování. Hledáte dlažbu pro střední a vyšší zátěž nebo dokonce certifikovanou dopadovou dlažbu? Na e-shopu FLOMAT.cz najdete dlažbu do garáže, dílny, herny, tělocvičny, autoservisu nebo do skladu. K dlaždicím si můžete přikoupit i potřebné prahy a nájezdy.

Dlažby z nabídky E-shop FLOMAT.cz nabízí dlažby pro všechny rovné podklady jakékoliv tvrdosti. Výhodou moderních typů dlažeb je jednoduchá a rychlá instalace. Mnoho z nich má zámkový systém stylu puzzle, díky kterému dlaždice pevně drží při sobě. K pokládce často stačí jen gumové kladívko a nůž na koberce.

Tyto dlažby nevyžadují speciální péči, umývají se vodou a běžný saponátem. Příliš znečištěné dlaždice lze kdykoli rychle vyměnit za nové. Vaše dlažba tak bude vypadat vždy skvěle.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.