Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Dopravní prostředky, logistika, transport zboží

Při transportu zboží můžete předejít mnoha zbytečným škodám instalací jednoduchých prvků, jejichž cena je nesrovnatelně nižší než případné škody.

Na e-shopu FLOMAT.cz najdete pestrou nabídku dorazů, které ochrání vaše stěny a nábytek před otěrem a nárazy, především dveří a klik.

Bývá vaše zboží při transportu často poškozeno kvůli neočekávaný tlakům a posunům? Zajišťujte přepravované kusy pomocí proložek zboží a ochranných hran pod upínací pás. Proti posunu palet při transportu vám pomohou protiskluzové podložky.

Vaše kabely a hadice na vozovkách se provozem nepoškodí, pokud na nebezpečných úsecích nainstalujete kabelové a hadicové mosty.

K usměrnění provozu, využijte vodící prahy. Uplatní se nejen na silnicích ale také na parkovištích, v garážích obchodních center nebo na kruhových objezdech. Stejnou funkci mohou zastat silniční obrubníky, se kterými můžete navíc vytvářet nástupní zastávky, ostrůvky, dráhy pro motokáry nebo jen překážky na cestě.

Zakládací klíny vám pomohou k bezpečnému parkování automobilů a přívěsných vozíků. Je třeba zmínit, že vozidla s hmotností nad 3,5 tuny mají zakládací klín jako součást povinné výbavy.

A jak elegantně a prakticky zvětšit zavazadlový prostor vašeho auta? Jednoduše: pomocí střešních boxů. Díky němu nebudete mít přeplněný úložný prostor v kufru.

Gumové schodnice najdou uplatnění v provozech výrazně zatížených vodou, bahnem a nečistotami, kde je zapotřebí speciální protiskluzové ochrany. Například v objektů zemědělské výroby a v transportérech dobytka.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.