Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Průměr
Tvar
Značka

Dorazy

Dorazy se používají všude tam, kde je potřeba ochránit před vzájemným poškozením na jedné straně stěny a rampy, na druhé straně kamiony a manipulační skladovou techniku. Dorazy zajišťují bezpečné zastavení vozidel na přesně stanovených místech.

V e-shopu FLOMAT.cz najdte dorazy, které vyhovují všem možným požadavkům. Obvykle je dorazy vyznačují vysokou odolností vůči stárnutí, povětrnostním vlivům, horké vodě, brzdovým a chladícím kapalinám, louhům a kyselinám.

Vyberte si z typů dorazů: nastrčené, navlečené, s dírou pro šroub, se šroubem nebo ve tvaru kužele či jehlanu. Dorazy se liší také materiálem (guma, EPDM, SBR) a rozměry.

Máte rádi velký výběr? V nabídce dorazů máme více než 40 produktů. Využijte možnosti filtrování pomocí parametrů a najdete vyhovující produkt rychleji. Mezi často zastoupené materiály, ze kterých lze vybírat, patří gumové, pryžové, SBR.

Mimo dorazů nabízíme tisíce dalších položek za trvale nízké ceny. Chytří nakupují online.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.