Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Elektrické kartáčové čističe obuvi nejen pro hotely

Hledáte čistič bot pro suché nebo mokré čištění do vašeho provozu, hotelu, rekreačního zařízení nebo do kanceláře? V nabídce e-shopu FLOMAT.cz najdete jak základní modely, které zajistí potřebný pořádek, tak modely které navíc dodají vašim interiérům patřičný lesk a budou reprezentovat úroveň vašich služeb.

Ideálním řešením pro vás jsou produkty značky Heute. Tato tradiční německá značka patří ke světové špičce ve výrobě čističů bot. Společnost byla založena v roce 1905 v německém městě Solingen. S výrobou kartáčových čističů bot začala Heute po druhé světové válce. První model určený pro hotely byl vyroben už v roce 1945. Od roku 1950 se společnost věnuje výhradně výrobě čističů bot a čističů podrážek obuvi.

V tomto článku vám představíme jednotlivé kategorie čističů bot a jejich modelové řady. Vy tak zjistíte, který z čističů je vhodný právě pro vás.

1. Čističe bot podle nároků na design

Základní modely čističů bot

Tuto kategorii čističů zastupují model Easy Comfort a modelová řada Cosmo.

Easy Comfort je malý a spolehlivý čistič bot. Tělo má z oceli a je vybaven třemi kartáči a nádržkou na polituru. Využít ho můžete i v menších penzionech či hotelích. Svým strohým designem se však hodí především do domácností.

Grafitový čistič bot Cosmo plus
Grafitový čistič bot Cosmo plus
Bílý čistič bot Cosmo plus
Bílý čistič bot Cosmo plus

Řada Cosmo zahrnuje dva modely. Základní model Cosmo je vybaven nožním senzorem s časovačem. Cosmo plus má navíc rukojeť, na jejímž konci je ruční spínač s časovačem. Oba modely jsou vhodné hlavně do míst s menším pohybem osob, například do kanceláří, hotelů, penzionů, restaurací a obchodů.

Více informací o jednotlivých modelech najdete na odkazech: Easy Comfort, CosmoCosmo plus.

Designové čističe obuvi

Tyto čističe vynikají nerezovým tělem s vysokou kvalitou provedení a elegantním designem. Uplatníte je všude tam, kde požadujete, aby čistič bot měl moderní industriální vzhled. Například v hotelích, administrativních budovách, bankách, obchodních centrech, na letištích a na nádražích.

Do této kategorie čističů se řadí modelová řada Ellipse, Quadro a PoliSwing. Čistič PoliSwing se vyrábí jen v základní variantě, čističe Ellipse a Quadro pak také ve variantách s nádržkou na polituru. Tyto varianty nesou označení Plus.

Stříbrný nerezový čistič bot s koženým povrchem Ellipse plus
Stříbrný nerezový čistič bot s koženým povrchem Ellipse plus
Stříbrný nerezový čistič bot Ellipse plus
Stříbrný nerezový čistič bot Ellipse plus
Stříbrný nerezový čistič bot PoliSwing
Stříbrný nerezový čistič bot PoliSwing

Základní varianty Ellipse a Quadro bez nádržky poskytují pouze suché čištění. Místo nádržky mají druhý leštící kartáč.

Více informací o jednotlivých modelech najdete na odkazech: EllipseEllipse plus, Ellipse s kůží, Ellipse plus s kůžíQuadro, Quadro plusPoliSwing.

Luxusní čističe obuvi

Jsou místa, kde ani moderní industriální design nestačí. Musí váš čistič bot vypadat opravdu luxusně? Pak jsou tu pro vás dva modely řady Polifix, které jsou k dostání i ve variantě zdobené 24-ti karátovým zlatem.

Zlatý čistič bot Polifix 2
Zlatý čistič bot Polifix 2
Stříbrný čistič bot Polifix 2 plus
Stříbrný čistič bot Polifix 2 plus

Vypadají skvěle v luxusních hotelích, kancelářích a obchodech, v bankách a v dalších prostorách pro náročnou klientelu. Modely Polifix 2 a Polifix 2 plus jsou oba vybaveny nádržkou na polituru. Nádržky se však liší svou konstrukcí. Polifix 2 má ruční spínač umístěný v madle, Polifix 2 plus automatický nožní spínač.

Více informací o jednotlivých modelech najdete na odkazech: Polifix 2Polifix 2 plus.

2. Čističe bot podle nároků na čištění

Univerzální čističe obuvi

Společným znakem těchto čističů je to, že mají nádržku na polituru. Tu si můžete vybrat ze dvou barev. Černá politura je vhodná do míst, kde lze předpokládat 100% nošení černé obuvi. Jde hlavně o vojenské objekty a policejní stanice. Všude jinde je žádoucí bezbarvá politura.

Společnosti Heute nabízí v kategorii univerzálních čističů obuvi řadu modelů v několika velikostech, barevných provedeních a působivých designech. Záleží jen na vás, jaký typ si vyberete.

Černo-stříbrný mosazný čistič bot Polifix 3
Černo-stříbrný mosazný čistič bot Polifix 3
Stříbrný nerezový čistič bot Elegance Color plus
Stříbrný nerezový čistič bot Elegance Color plus
Dřevěný čistič bot Elegance Nature plus
Dřevěný čistič bot Elegance Nature plus

Tyto vysoce účinné kartáčové čističe obuvi můžete využít v penzionu i na benzínové pumpě. Snesou i zatížení obvyklé ve veřejných prostorách, jako jsou nákupní centra, kancelářské a administrativní budovy, nádraží nebo letiště.

Více informací o jednotlivých modelech najdete na odkazech: Polifix 2Polifix 2 plus, Polifix 3Polifix 4, Elegance ColeurElegance Coleur plusElegance Nature, Elegance Nature plusRonda 30.

Elektrické čističe obuvi bez politury

Čističe bez nádržky na polituru využívají k čištění pouze kartáče. Poskytují tak pouze suché čištění. V nabídce značky Heute najdete tři modely této kategorie.

Stříbrný nerezový čistič bot Quadro
Stříbrný nerezový čistič bot Quadro

Více informací o jednotlivých modelech najdete na odkazech: Ellipse, Quadro a Polar.

Průmyslové kartáčové čističe bot

Tyto vysoce výkonné čističe jsou vhodné do míst s velkým pohybem osob a tam, kde design není nejdůležitějším kritériem. Připevňují se na zeď a jsou vybaveny madlem pro vyšší stabilitu při čištění.

Modrý čistič bot Politec Solar
Modrý čistič bot Politec Solar
Červený čistič bot Politec Polar
Červený čistič bot Politec Polar

Společnost Heute nabízí v této kategorii dva modely. Politec Solar má jeden čistící a jeden leštící kartáč a nádržku na polituru. Model Politec Polar je vybaven pouze kartáči bez nádržky na politury. Můžete ho tak umístit i do venkovních prostor, například na zeď před vstupem do budovy. Díky své konstrukci je ideální do vysoce frekventovaných prostor, především pro čištění pracovní obuvi v průmyslových halách.

Více informací o jednotlivých modelech najdete na odkazech: Politec SolarPolitec Polar.

 

Příklady možného použití elektrických čističů obuvi Heute 

Neváhejte kontaktovat našeho specialistu

Zaujalo vás některé z řešení? Máte neobvyklý problém, nebo si nejste stále jistí, který čistič obuvi je pro vás nejlepší?

Volejte: +420 733 641 461

Pište: obchod@flomat.cz

  • poradíme vám
  • navrhneme speciální řešení pro vás
  • vytvoříme vám kalkulaci
  • u některých produktů vám zašleme vzorky

Rady, tipy, inspirace

Radíme, rozdáváme tipy, inspirujeme. Projděte si naše články a získejte nové informace, načerpejte inspiraci!

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.