Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Model
Ostatní
Výška pádu
Značka

Gumové dopadové dlažby

Gumová dopadová dlažba se využívá nejvíce jako dopadová plocha na dětských hřištích, sportovištích, v tělocvičnách a ve fitness centrech. Jejím účelem je tlumit nárazy a otřesy. Najde proto využití také jako povrch chodníků, pěších zón a parkovišť. Díky vodopropustnosti, odolnosti vůči povětrnostním vlivům, UV záření a teplotním výkyvům se jimi obkládají balkony, terasy a bazény.

Vybírejte z nejrůznějších druhů gumových dopadových dlažeb, těch u nás nabízíme více než 200. Mimo dopadové dlažby dále nabízíme modulové, elastické, protiskluzové a puzzle. V nabídce našeho eshopu naleznete dlažby těchto barev zelené, černé, černo-červené a černo-zelené.

Mimo gumových dopadových dlažeb nabízíme tisíce dalších položek za trvale nízké ceny. Chytří nakupují online.

Možná také hledáte: gumové dopadové dlaždice

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.