Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Gumové dezinfekční vstupní rohože

Gumové dezinfekční rohože jsou účinným vybavením proti šíření drobných nečistot, bakterií, virů, plísní a jiných mikroorganismů. Gumová vlákna odstraní nečistoty z každého záhybu podrážky a uloží je pod hladinu dezinfekčního roztoku.

Dezinfekční rohože se využívají především v zemědělském a potravinářském průmyslu. Položit je můžete ve všech vchodech do provozů s potravinami. Tam, kde se potraviny přijímají, uskladňují, čistí, porcují, zpracovávají, balí nebo expedují. Díle je můžete umístit do šaten zaměstnanců, do laboratoří ve výzkumných ústavech, v nemocnicích, případně kamkoli, kde hrozí kontaminace.

Vyberte si vhodnou rohož podle svých požadavků. V nabídce jsou rohože odolné chemikáliím, olejům, změnám teploty, dále neklouzavé a nevodivé rohože. Některé jsou opatřeny zkosenou hranou bránící zakopnutí. Na výběr máte také modulární provedení.

Rohože odolávají všem běžně dostupným hygienickým a dezinfekčním prostředkům.

V této kategorii nabízíme 5 druhů gumových dezinfekčních vstupní rohoží. Mimo dezinfekční vstupní rohože dále nabízíme hygienické, plnitelné a modulové.

POZOR! Mimo gumových dezinfekčních vstupní rohoží nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! To vše za nízké internetové ceny...

Zobrazit vše

Možná také hledáte: gumové dezinfekční vstupní rohožky, gumové dezinfekční rohože, gumové dezinfekční rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.