Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Gumové dopadové dlažby

Gumová dopadová dlažba se využívá nejvíce jako dopadová plocha na dětských hřištích, sportovištích, v tělocvičnách a ve fitness centrech. Jejím účelem je tlumit nárazy a otřesy. Najde proto využití také jako povrch chodníků, pěších zón a parkovišť. Díky vodopropustnosti, odolnosti vůči povětrnostním vlivům, UV záření a teplotním výkyvům se jimi obkládají balkony, terasy a bazény.

Pátráte po gumové dopadové dlažbě za zajímavou cenu? V nabídce naleznete 11 druhů. V nabídce nemáme pouze dopadové dlažby, ale i modulové, certifikované, elastické a krajové.

Mimo gumových dopadových dlažeb nabízíme tisíce dalších položek za trvale nízké ceny. Chytří nakupují online.

Možná také hledáte: gumové dopadové dlaždice

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.