Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Množství
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Výška pádu
Značka

Gumové podlahy

Na e-shopu FLOMAT.cz najdete široký sortiment gumových (pryžových) podlahovin. Vybrat si můžete gumové desky, gumové dlaždice, podlahové gumy a mnoho dalších produktů pro váš dům, byt či zahradu. Gumové podlahy využijete také ve fitness centru, v garáži, dílně, stáji pro koně nebo v autoservisu. Chcete mít zátěžovou či dopadovou podlahu, má být červená nebo modrá? Určitě najdete, jakou potřebujete a jaká se vám líbí.

V nabídce e-shopu FLOMAT.cz najdete i gumové podlahové doplňky, jako jsou například gumové dopadové dlaždice, gumové obrubníky a pryžové palisády pro dětská hřiště a sportoviště.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.