Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Značka

Gumové rohože

Gumové vstupní rohože a rohožky patří dlouhodobě k nejprodávanějšímu sortimentu e-shopu FLOMAT.cz. Jejich předností je bezúdržbovost a vysoká schopnost zachytávání hrubší i drobné nečistoty z venkovního prostředí tak, aby se nešířily do interiéru.

Gumové rohože nezadržují vodu, proto je můžete použít i v mokrých prostorách. Zároveň poslouží jako prvek, který sníží riziko pádu na mokré podlaze.

Perforované rohože na hrubé nečistoty se hodí na očištění od bláta a jiných hrubých nečistot.

Před byt nebo kancelář vám doporučujeme zvolit jemnější kartáčovou gumovou rohožku. Můžete si ji vybrat z několika desítek elegantních dekorů.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.