Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Model
Ostatní
Značka

Gumové univerzální podložky

Gumová univerzální podložka najde využití hlavně ve stavebnictví jako podložka pod dlažbu, nebo jako pružná separační podložka mezi dvěma materiály a pro tlumení kročejového zvuku. Využijete si ji také jako antivibrační podložku například pod pračku, kompresor nebo čerpadlo, čímž do jisté míry suplují antivibrační rohože. Gumová univerzální podložka vám poslouží také na zahradě k ochraně dřevěných prvků od zemní vlhkosti. Při transportu zboží se osvědčuje jako proložka materiálu, jako ochranný obal nebo jako protiskluzová podložka k zamezení pohybu palet.

Nachystali jsme pro Vás pestrou nabídku gumových univerzálních podložek s možností rychlého filtrování pomocí parametrů pro snadný nákup. V nabídce nemáme pouze univerzální podložky, ale i tlumící, antivibrační, separační a vchodové.

POZOR! Mimo gumových univerzálních podložek nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! To vše za nízké internetové ceny...

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.