Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Vlastnost
Materiál
Určení
Šířka
Délka
Výška
Model
Ostatní
Značka

Hliníkové vstupní rohože

V kategorii hliníkových vstupních rohoží naleznete jak hliníkové rohože, které obvykle tvoří čistící zóny u vstupů do budov, tak i malé hliníkové kartáčové rohožky před vstupy rodinných domů.

Hliníkové rohože pro čistící zóny můžeme rozdělit na rohože:

  • pro venkovní čistící zóny (zóna I) - guma, kartáč - odstranění hrubých nečistot jako je bahno a sníh
  • pro zóny mezidveří/zádveří (zóna II) - guma, textil - zbaví obuv zbylé hrubé špíny, vody a prachu
  • pro vnitřní čistící zóny (zóna III) - textil - zachytí zbylou vlhkost a prach

U všech typů hliníkových rohoží nabízíme také zakázkovou výrobu na míru.

Vybírejte z naší široké nabídky hliníkových vstupní rohoží. Na výběr máte z více než 50 položek. Čistící, kartáčové, vnitřní a Bfl-S1, to jsou typické vlastnosti, ze kterých máte na výběr. Vedle hliníkových vstupní rohoží nabízíme také gumové, textilní, plastové, pryžové. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné vstupní rohože těchto barev černé, šedé, stříbrné a černo-stříbrné.

Nakupte hliníkové vstupní rohože v eshopu, ušetříte čas i peníze. Objednané vstupní rohože doručíme kamkoliv v rámci ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Možná také hledáte: hliníkové vstupní rohožky, hliníkové rohože, hliníkové rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.