Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Horkovzdušné vysoušeče rukou

Horkovzdušné vysoušeče rukou jsou ekonomičtější a ekologičtější alternativou k ubrouskům a ručníkům. Nevytvářejí odpad a nevyžadují tolik servisu a dodatečných nákladů jako ručníky. Horkovzdušné vysoušeče s otočnou tryskou můžete používat i k usušení obličeje nebo jako fén na vlasy.

Sháníte se po horkovzdušném vysoušeči rukou za senzační cenu? V naší nabídce vysoušečů rukou máme 5 produktů.

Nakupte horkovzdušné vysoušeče rukou online a ušetřete oproti kamenné prodejně. Mimo vysoušečů rukou nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! U nás si vybere každý.

Možná také hledáte: horkovzdušné osoušeče rukou

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.