Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Kabelové chráničky

Kabelové chráničky jsou určeny k ochraně zemních vysokonapěťových elektrických kabelů, sdělovacích a telekomunikačních kabelů, hadic a trubek. V e-shopu FLOMAT.cz si můžete vybírat z mnoha typů kabelových chrániček: křižovatka, T-spojka, zatáčka lomená, zatáčka ostrá. Kabelové chráničky jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, díky kterému jsou vysoce odolné, takže vydrží dlouhodobé uložení do země. Jejich instalace je velmi snadná: stačí zasunout jeden žlab do druhého. Správnou polohu spoje přitom zajišťují jednoduché zámky na koncích žlabů.

Rádi byste kabelovou chráničku za rozumnou cenu? U nás v eshopu si určitě vyberete.

Objednejte kabelové chráničky online a ušetřete čas i peníze. Objednané kabelové chráničky doručíme kamkoliv v rámci ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Možná také hledáte: chráničky kabelů

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.