Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Koberce do kuchyně

Kuchyňský koberce slouží hned k několik účelům. Oživí vaši kuchyň, dobře izolují od chladné podlahy, chrání před jejím zašpiněním a některé také snižují riziko úrazu díky protiskluzové úpravě.

Sháníte koberec do kuchyně za rozumnou cenu? V nabídce máme 15 druhů koberců do kuchyně. Na výběr je z mnoha vlastností koberců - pratelné, protiskluzové a venkovní.

Nakupujte koberce do kuchyně výhodně z pohodlí domova, zboží doručíme kamkoliv v rámci celé ČR nebo si jej vyzvednete na jednom z více než 3000 odběrných míst.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.