Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Kovová vstupní rohož před supermarketem Lidl

Rohož před vstupem do supermarketu musí něco vydržet

Před vchodu do budov bývá velká frekvence lidí. U vchodů do supermarketů, jako je právě Lidl, to platí dvojnásob. Na vstupní čistící zóny jsou tak kladeny vysoké požadavky. Musejí být odolné a trvanlivé. Největšímu náporu je vystavena první čistící zóna. Zbavuje totiž obuv od těch nejhrubších nečistot, především od bahna, kamínků a sněhu. Při jejím výběru se počítalo s tím, že půjde o ocelovou rohož s rámem, který se zapustí do podlahy. Volba padla na kovovou venkovní čistící vstupní rohož FLOMA Grid s rozměry děr mřížky jsou 30 x 10 mm. Malá oka jsou vhodná minimálně ze dvou důvodů. Přejde přes ně bez problémů žena v podpatcích. A snadno přes ně přejedete nákupním vozíkem, aniž by kolečka zapadávala a vozík tak vytvářel hluk. Rohož Grid má ocelovou konstrukci, která jí zajišťuje vysokou pevnost a trvanlivost. K tomu přispívá i to, že je celá pozinkovaná. Vzhledem ke specifikům stavby se musela rohož nechat vyrobit na zakázku.  

Kovová pozinkovaná rohož před supermarketem Lidl
Kovová pozinkovaná rohož před supermarketem Lidl
Rohož je umístěna v roštu zapuštěném do úrovně podlahy.
Rohož je umístěna v roštu zapuštěném do úrovně podlahy.

Samonosnou rohož stačí jen zapustit do podlahy

Rošt rohože zapouštěli dělníci pod úroveň výsledné podlahy. Pokládali ho zároveň s okolní dlažbou, kterou museli seříznout do požadovaného tvaru. Jelikož je rohož díky roštu samonosná a díky ziknovému povrchu odolná vůči korzi, žádné další práce nebyly zapotřebí. Hned po položená byla připravena k užívání a běžné údržbě. Stačí k tomu kartáč a voda.    

I po letech vypadá rohož jako nová

Výsledek je skvělý. Rohož barevně splývá s okolní dlažbou a nijak vizuálně neruší. Ani po několika letech a při vysoké frekvenci lidí nebylo nutné rohož opravovat. Vypadá stejně jako po instalaci.

Fotogalerie

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.