Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Nože na krabice

Snižte riziko poranění při řezání tenkých materiálů, jako jsou vlnité lepenky, tlustší kartony nebo plastové fólie. Používejte k tomu krabicové nože. Tyto kompaktní ruční nástroje využijete jak v domácnostech, tak v průmyslové výrobě nebo ve skladech.

Sháníte nůž na krabice a rádi byste dobrou cenu? Podívejte se na naši nabídku a třeba si vyberete. Polohovatelné, samozatahovací, bezpečnostní a nastavitelné, to jsou typické vlastnosti, ze kterých máte na výběr. V nabídce máme nože těchto barev - černé, oranžové, zelené a šedé.

POZOR! Mimo nožů na krabice nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! To vše za nízké internetové ceny...

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.