Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Nůžky

Kvalitní nůžky běžného typu vyrobené z keramiky využijete pro bezpečnější každodenní stříhání. Jsou odolné, trvanlivé a využijete je jak v průmyslu tak v kanceláři.

Nůžky z ušlechtilé nerezové oceli (neobsahují žádné plastové komponenty ani povlaky) můžete snadno dezinfikovat. Využijete je v potravinářském a kosmetickém průmyslu nebo ve zdravotnictví.

Rotační nůžky slouží k dlouhým, rovným řezům na tuhých a tenkých materiálech, například z velkých rolí papíru nebo celofánu při balení.

Samootevírací nůžky jsou ideální volbou pro průmyslové krejčí a umělce pracující s umělými vlákny. Využijí je také lidé artritidou, slabostí rukou nebo potížemi s jemnou motorikou.

V naší výhodné nabídce nůžek najdete 6 produktů. Na výběr je z mnoha vlastností nůžek - keramické, malé, samootevírací a velké.

Nakupujte pohodlně online. Nůžky doručíme kamkoliv v rámci celé ČR.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.