Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Palisády

Palisády slouží k ohraničení zahrad, cest, pískovišť nebo jako dělící prvek mezi dvěma plochami s různým využitím. V e-shopu FLOMAt.cz máte na výběr z palisád různých materiálů, tvarů, barev a velikostí.

Gumové palisády se využívají k ohraničení pískovišt a dětských hřišť, kde slouží k prevenci vážných poranění při nárazu. Dřevěné či plastové palisády se uplatňují jako ohraničení záhonů či cestiček na zahradě. K ohraničení příjezdových cest a také na boční zajištění chodníků a cest z dlažebních kostek jsou nejlepší volbou betonové palisády.

S palisádami elegantně a efektivně pojmete také terénní nerovnosti a z problému učiníte přednost. Díky nim se vaše zahrada zase o něco přiblíží dokonalosti.

Pátráte po palisádě za zajímavou cenu? V nabídce naleznete 12 druhů.

Nakupujte pohodlně online. Palisády doručíme kamkoliv v rámci celé ČR.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.