Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parkovací dorazy

Potřebujete, aby auta parkovala na přesně vymezených místech a aby jejich zaparkování bylo pohodlné a bezpečné? K tomu vám poslouží parkovací dorazy. Když na ně při parkování opatrně najedete, nepustí vás dál a vy víte, kde přesně zastavit. To snižuje čas pro parkování a také omezuje riziko nehody na nepřehledných místech. Parkovací dorazy jsou použitelné pro venkovní i kryté parkoviště. Díky jednoduchosti instalace můžete parkovací dorazy využít snadno u rodinných domů. Instalují se jednoduše pomocí šroubů.

Rádi byste parkovací doraz za rozumnou cenu? U nás v eshopu si určitě vyberete. Vybírat můžete například z těchto barev - černo-žluté, bílé a stříbrné.

Objednejte parkovací dorazy online a ušetřete čas i peníze. Objednané parkovací dorazy doručíme kamkoliv v rámci ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Možná také hledáte: parkovací zarážky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.