Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parkoviště, rampy, pozemní komunikace

Děláte všechno pro zajištění bezpečnosti provozu a k ochraně materiálu při transportu, nakládkách a vykládkách? Využíváte všechny dostupné účinné pomůcky?

Dopravní kužely a dopravní sloupky zřetelně upozorňují na překážky, čímž zabraňují zbytečným haváriím a úrazům na silnicích, chodnících či v halách. Jako stabilizační držáky fungují podstavce pro dopravní značky.

K návodnému usměrňování provozu slouží vodící prahy. Uplatní se nejen na silnicích ale také na parkovištích, v garážích obchodních center nebo na kruhových objezdech. Stejnou funkci mohou zastat silniční obrubníky.

Nejlevnějším způsobem, jak zpomalit provoz na komunikacích, je instalace zpomalovacích prahů a polštářů, neboli retardérů. Různé typy retardérů slouží k dosažení různých požadovaných rychlostí provozu.

Parkovací dorazy jasně vymezují parkovací místo a chrání vozidlo před najetím na překážku. Jde o skvělé řešení i před váš rodinný dům. K bezpečnému parkování automobilů a přívěsných vozíků přispívají zakládací klíny. Ostatně motorová vozidla s hmotností nad 3,5 tuny mají zakládací klín v povinné výbavě.

Aby při manipulaci s nákladem nedocházelo k poškození vozidel, překládacích zařízení a stěn objektů, instalují se dorazy na rampu.

Kabely a hadice na vozovkách se mohou provozem snadno poškodit. Aby se to nestalo, stačí na nebezpečných úsecích nainstalovat kabelové a hadicové mosty.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.