Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Pásky na zábradlí

Zábradlí by měla být protiskluzová a neměla by být studená. K vyhovění těmto požadavkům slouží pásky na zábradlí. Využijete je také na pojízdné vozíky a různá madla nebo kliky. Uplatnění najdou na zahradě i v průmyslových provozech. Pásku můžete okamžitě aplikovat na jakýkoli suchý a očištěný povrch, jak v interiérech, tak v exteriérech. Pásku můžete čistit všemi obvyklými způsoby.

V naší výhodné nabídce pásek na zábradlí najdete 3 produkty.

Pořiďte si pásky na zábradlí výhodně u nás v eshopu! Výhody našeho eshopu: více než 3000 výdejních míst, nákup i bez registrace.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.