Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Pěnové podlahy

Pěnové podlahy využijete všude tam, kde přichází lidské tělo do kontaktu s podlahou. Ať už v hernách pro malé děti nebo v tělocvičnách a fitness centrech zajišťují při nejrůznějších aktivitách pohodlí a izolaci od chladu. Díky protiskluzové úpravě snižují riziko pádu a úrazu. Vyberte si z různých provedení: materiálů, velikostí, tlouštěk a barev. Modulové puzzle podložky můžete sestavovat do libovolně velkých ploch.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.