Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Plastová podlaha z vinylových PVC dlaždic Fortelock

PVC dlažba Fortelock je unikátním podlahovým řešením, které v sobě spojuje jednoduchost a odolnost. Podlahové systémy Fortelock jsou speciální PVC krytiny, které jsou vhodné do bytových, komerčních i průmyslových prostor. Díky promyšlenému designu zámkového provedení dlažbu oceníte zejména pro vysokou zátěžovou i chemickou odolnost, snadnou údržbu a rychlou jednoduchou pokládku. PVC dlažba Fortelock je vybavena systémem odvodných kanálků Air Flow, který brání zadržování vody pod podlahou a umožňuje ji větrat.

Pro dokonalý vzhled lze využít podlahové nájezdy a rohy, které jsou vyrobeny ve stejných barvách i dezénech jako dlažba Fortelock. Použitím nájezdových hran a rohů předejdete poničení hran dlažby.

PVC podlaha Fortelock zajistí krásný nový vzhled celé místnosti. To vše za pár minut, bez nečistot, spousty nářadí a hlavně čekání. Jedná se o kvalitní český výrobek s mnohaletou tradicí výroby a veškerými certifikáty.

PVC zámková dlažba Fortelock postupem času získala řadu příznivců právě proto, že ji lze je užít prakticky ve všech provozech, je nenáročná na údržbu, odolná a skvěle vypadá. S ohledem na parametry podlah jsou doporučovány různé typy, které vám díky svým vlastnostem poskytnou v daném prostoru nejlepší funkčnost a splní vaše očekávání.

Produktové řady Fortelock

Fortelock Industry

Dlažba Fortelock Industry je řada pro nejvyšší zátěž. Je tvořena vysoceodolným homogenním materiálem ze 100% PVC. Konstrukčně byla navržena tak, že je ze spodní strany plná, díky tomu je vhodná do prostor s vysokým bodovým nebo dynamickým zatížením. Jedná se především o provozy, kde se používá těžká manipulační technika (zejm. vysokozdvižné nebo elektrické paletové vozíky).

Tato řada se vyrábí v mnoha barevných variantách a pro vytvoření dokonalého vzhledu je možno tyto barvy kombinovat dle Vašich představ. Celkem je v nabídce dvanáct barevných odstínů.

Fortelock Industry ECO

Řada Fortelock Industry ECO vychází z Fortelock Industry kde parametry řady ECO jsou totožné, rozdíl je však ve využitém materiálu. Řada ECO je vyráběná z recyklovaného PVC materiálu, konkrétně se jedná o drť z elektro-vodičů. Je tedy nutné vzít v úvahu, že materiál může obsahovat nečistoty jako např. měď a hliník.

Vyrábí se pouze ve dvou barvách (Black, Grey) a odstíny jednotlivých dlaždic mohou být lehce odlišné.

Fortelock Light

Dlažba Fortelock Light vychází z řady Industry a je určena pro střední zátěž. Je tvořena homogenním materiálem ze 100% PVC. Díky ideálně sestavenému žebrování ze spodní strany každé dlaždice ji oceníte v prostorech se středním bodovým nebo dynamickým zatížením.

Tato řada se vyrábí v mnoha barevných variantách a pro vytvoření dokonalého vzhledu je možno tyto barvy kombinovat dle Vašich představ. Celkem je v nabídce dvanáct barevných odstínů.

Fortelock InvisibleInvisible ECO

Podlahová PVC dlažba Fortelock Invisible byla navržena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky každého uživatele. Tuto homogenní dlažbu se skrytým zámkem můžete zvolit do komerčních, občanských, obytných i skladových prostor.

Řada Invisible se vyznačuje vysokou odolností materiálu vůči zátěži, protiskluzným povrchem, perfektním zámkovým systémem, který pevně drží dlaždice při sobě, chemickou odolností a speciálně navrženým dezénem, který usnadňuje čištění. Tato řada se vyrábí v několika barevných variantách, ale jejich množství je oproti řadě Industry a Light nižší. Řada Invisible se nevyrábí v prémiových barvách, k dispozici je sedm barevných odstínů.

Řadu Invisible je možné zakopit i ve verzi ECO, která já vyráběna z recyklovaného PVC materiálu.

Fortelock XLXL ECO

PVC podlahy Fortelock XL se vyznačují především větším rozměrem dlaždice oproti ostatním Fortelock řadám. Řada XL je určená do prostory se střední zátěží s rovným podkladem. Dlažba Fortelock XL disponuje vysokou odolností materiálu vůči zátěži, protiskluzným povrchem, perfektním zámkovým systémem, který pevně drží dlaždice při sobě, chemickou odolností a speciálně navrženým dezénem, který usnadňuje čištění.

Z recyklovaného PVC materiálu je taktéž možné zakoupit produkty řady XL ECO.

Fortelock Decor

Řada Fortelock Decor obsahuje tři produktové řady – HomeBussines a Solid.  Jednotlivé řady se liší nejen možnosti užití a aplikace, ale jejich rozdíl je i v použitém materiálu a vlastnostech horní vrstvy. Heterogenní PVC materiál u řady Business a Home a homogenní materiál u řady Solid.

Plastová dlažba Fortelock Decor se upevňuje pomocí pevných zámků, které jsou skryté a po položení nejsou vidět. Povrch tak působí celistvě a uhlazeně.

Díky použitým materiálům a kvalitnímu zpracování získáte odolnou, bezpečnou a estetickou podlahu. Ochranná povrchová úprava zajišťuje snadnou a bezproblémovou údržbu a navíc je díky této vrstvě podlaha odolná proti bakteriím. Protiskluzný povrch plní účel bezpečnosti a navíc je odolný vůči nečistotám a vzniku skvrn.

Fortelock Home Decor

Řada Fortelock Home Decor s imitací dřeva a tloušťkou nášlapné vrstvy 0,2 mm. Dokonalá imitace dřeva zútulní jakýkoliv prostor. Zvolte si pro svou místnost tento výjimečný druh dlažby z kolekce Wood, která vytvoří nezaměnitelný dojem přírodního dřevěného povrchu.

Fortelock Business Decor

Řada Business Decor s imitací hnědého kamene a tloušťkou nášlapné vrstvy 0,8 mm. Vypadá jako kámen, avšak s vlastnostmi PVC. Dlažba vytváří nezaměnitelný dojem kamenného povrchu. Béžové barvy prosvětlí prostor, zároveň mírné stínování dekoru zakryje prvotní šmouhy.

Fortelock Solid Decor

Řada Solid Decor s imitací šedého kamene a tloušťkou nášlapné vrstvy 2 mm. Houževnatý homogenní PVC materiál konstrukčně dokonale připevněn na spodní PVC vrstvě. Vysoce odolná svrchní podlahovina je tvořena pouze jedním materiálem, proto případná znehodnocení horní vrstvy nejdou okamžitě vidět. Tento produkt doporučuje do míst s vysokou provozní zátěží. Světlá barva nezatemní prostor a kombinace jednotlivých odstínů opticky sjednotí povrch.

Podlahové nájezdy a rohy

Pro dokonalý vzhled jsou podlahové nájezdy, rohy a lišty vyrobeny ve stejných barvách i dezénech jako produktové řady PVC dlažby Fortelock. Nájezdy se používají zejména k usnadnění nájezdu na podlahu, čímž se vyhnete poničení hran dlažby.

Pro řady Fortelock Industry, Light a ECO je v nabídce vždy jeden typ nájezdu a jeden typ rohové nájezdu v každém dezénu a barvě. Každý díl je univerzální a lze jej použít na kterékoliv místo Vaší nové podlahy. Nájezdy a rohy vždy naleznete na stránce produktu níže mezi souvisejícím zbožím.

Pro řady Fortelock Invisible a Decor je potřeba zvolit konkrétní typ nájezdu. Pro každý roh a nájezd je potřeba vybrat konkrétní díl. Nájezdy se vyrábí v každé barvě a dezénu ve čtyřech variantách (typy A, B, C, D). Z důvodu skrytých zámků u těchto dlaždic je pro každou stranu a roh určen jeden typ.

Barevné provedení PVC dlaždic a nájezdů Fortelock

Dlaždice fortelockPři výběru konkrétního produktu Fortelock lze vybírat s mnoha barevných variant, které lze kombinovat a získat tak požadovaný vzhled.

 • Black, Grey - Fortelock řady Industry, Light, ECO, Invisible, XL
 • Graphite - Fortelock řady Industry, Light, Invisible, XL
 • Rosso Red, Blue, Green, Yellow - Fortelock řady Industry, Light, Invisible, XL
 • Red, Electric Blue, Light Green, Purple, Orange - prémiové barvy* pro Fortelock řady Industry, Light

*Prémiové barvy jsou vyráběny na zakázku a je stanoveno minimální množství dlaždic pro jednu objednávku. V případě zájmu o jednu z těchto barev je minimální množství stanoveno na 200 ks dlaždic, což je plocha cca. 50 m2. Tyto prémiové barvy nejsou výrobcem skladovány a při výrobě je cena navýšena o poplatek za výrobu prémiové barvy. Tento poplatek je zahrnut v uvedené ceně za 1 ks. V případě objednávky výrazně vyššího počtu dlaždic prémiové barvy, lze cenu snížit individuální nabídkou dle celkového objednaného množství. Objednávku menšího množství lze řešit individuálně, přičemž cena za 1 ks bude zvýšena dle celkového objednaného množství.

Dezény PVC dlaždic a nájezdů Fortelock

Při výběru konkrétního produktu Fortelock lze využít několik dezénů (vzorů), které v kombinaci s vhodným barevným provedením dodají Vaší podlaze požadovaný vzhled. Celkem se jedná o čtyři dezény, přičemž se používají pouze pro níže uvedené řady.

 • 2010 Diamant - Fortelock řady Industry, Light, ECO
 • 2020 Kůže - Fortelock řady Industry, Light, ECO
 • 2040 Penízky - Fortelock řady Industry, Light, ECO
 • 2030 Hadí kůže - Fortelock řady Invisible, Invisible ECO

Produktové řady a možnosti využití

PVC zámkovou dlažbu Fortelock lze užít prakticky ve všech provozech, je nenáročná na údržbu, odolná a skvěle vypadá. S ohledem na parametry podlah jsou doporučovány různé typy, které vám díky svým vlastnostem poskytnou v daném prostoru nejlepší funkčnost a splní vaše očekávání.

Fortelock Industry

Spolehlivá vysoce kvalitní PVC dlažba. Oceníte ji zejména v prostorech s vysokou zátěží a neustálým provozem. Je to podlaha vhodná do průmyslu, výroby, skladů, ale i komerčních prostor.

Fortelock Light

Tento typ dlažby se parádně hodí do místností, jako jsou sklepy, technické prostory v domě, či garáže. Podlaha není tak houževnatá, ale přitom je stále vysoce odolná.

Fortelock Invisible

Homogenní dlažba se skrytým zámkem je vhodná do komerčních, občanských, obytných i skladových prostor.

Fortelock XL

Řada XL je určená do prostory se střední zátěží, kde je možné dlaždice položit na rovný povrch.

Fortelock Industry ECOInvisible ECO

Tuto dlažbu doporučujeme do míst, která se vyznačují vysokou zátěží, požadavkem na odolnost a kvalitní a rychlou pokládku a renovaci. Jejich uplatnění nalezneme zejména ve sféře průmyslu a strojírenství, nebo skladech a expedicích.

Fortelock Decor

Unikátní designová řada systému Fortelock. Pečlivě navržena, aby pasovala nejen do každé domácnosti, ale i hotelů, kanceláří a škol.

 • Řada Home Decor s tloušťkou nášlapné vrstvy 0,2 mm je vhodná především pro haly, chodby, kanceláře, pracovny, kuchyně
 • Řada Business Decor s tloušťkou nášlapné vrstvy 0,8 mm je vhodná především pro haly, chodby, veřejné prostory, kanceláře, pracovny, showroomy, zázemí pro zaměstnance, obchody, veletrhy, restaurace a hotely
 • Řada Solid Decor s tloušťkou nášlapné vrstvy 2 mm je vhodná především pro haly, veřejné prostory, kanceláře, zázemí pro zaměstnance, obchody, restaurace a hotely, recepce

Informace společné pro všechny produktové řady Fortelock

Konfigurátor podlah

Pro výpočet potřebného množství dlaždic a doplňků Fortelock můžete využít online konfigurátor. V prvním kroku zvollíte tvar a rozměry Vaší místnosti a poté jednoduše podlahu sestavíte dle Vašich představ. V posledním kroku se dozvíte se potřebné množství pro realizaci.

Instalace

 • rychlost a jednoduchost pokládky - 1 člověk zvládne položit 30 m2 dlažby za hodinu
 • nezávislost na podkladu
 • pokládání i na pružný podklad

Vlastnosti použitého materiálu

 • zvuková, tepelná i vibrační izolace
 • velmi odolný systém zámků
 • systém proti vlhkosti Air Flow – již žádné plísně na podlaze a na zdi
 • odolnost proti chemikáliím
 • vysoká odolnost proti oděru
 • rozměrová stabilita
 • dlouhodobá výdrž a stabilita – záruka až 12 let
 • záruka na opotřebení standardně 3 roky (černá, grafitová, šedá) a 6 let pro ostatní barvy, za příplatek 6 % z fakturované ceny materiálu 6 let (černá, grafitová, šedá) a 12 let pro ostatní barvy

Volná pokládka nebo lepidlo?

Dlažbu Fortelock lze položit na jakýkoli pevný povrch a většinou nebude vyžadovat lepení. Lepení dlaždic doporučujeme v následujících situacích lepidlem Uzin KR 430, Bostic EPONAL PU 456, Murexin PU 330, Dipur Polychem:

 • přímý sluneční svit
 • těžké vozíky anebo vysoce namáhaná místa
 • vnější tepelné zdroje / katalyzátory

Více informací včetně manuálu pro pokládku nové podlahy naleznete v technickém listu.

Ušetřete náklady

 • žádné lepení – časové i finanční náklady vám klesnou až o 10%
 • minimální nutnost opravy původního povrchu – časová úspora až 20%
 • nemusíte renovovat celou podlahu, stačí vybrané kusy
 • podlaha je okamžitě k dispozici – žádné ztráty v podnikání
 • ekonomicky výhodné i pro členité prostory

Ekologie

 • žádné těžké kovy
 • ekologicky šetrný výrobek
 • 100% recyklovatelné
 • žádný vosk, žádná leštidla

Fotogalerie

Rady, tipy, inspirace

Radíme, rozdáváme tipy, inspirujeme. Projděte si naše články a získejte nové informace, načerpejte inspiraci!

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.