Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Plastové podlahové rošty

Chystáte se zpevnit parkoviště, příjezdy do garáží, vjezdy, cesty, chodníky, případně zpevnit svahy a břehů řek, abyste je ochránili před erozí? Použijte k tomu plastové podlahové rošty. Snesou zátěž těžké techniky, jsou chemicky stálé a snadno udržovatelné. Rychle a snadno se montují a demontují. Předností plastových podlahových roštů je také to, že umožňují, abyste do nich instalovali LED panely na podsvícení parkovacích míst.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.