Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Model
Ostatní
Značka

Plastové podlahy

Vyberte si na e-shopu FLOMAT.cz z široké nabídky plastových podlahovin. Najdete zde plastové desky, plastové dlaždice a plastové rošty pro váš dům, byt či zahradu.

Hledáte plastovou podlahu vhodnou do interiéru, nebo odolnou plastovou podlahu pro venkovní použití? Plastovou podlahu, která plně uspokojí vaše požadavky, máte na dosah ruky.

Plastové podlahové desky a dlaždice najdou široké uplatnění také v zemědělství, v autoservisech, v dílnách a skladech. Využít je můžete i jako podlahy na festivalech a dalších venkovních akcích.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.