Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Model
Ostatní
Tvar
Značka

Podlahové, výstražné, protiskluzové a jiné pásky

Na rampách, žebřících, schodištích nebo na chodnících - všude tam může snadno dojít k nesprávnému kroku a k úrazu. Pro lepší orientaci a bezpečnější pohyb na těchto místech slouží výstražné, protiskluzové a další pásky. V nabídce e-shopu FLOMAT.cz najdete všechny, které můžete potřebovat: vyznačovací, výstražné, včetně reflexních a fotoluminiscenčních, protiskluzové včetně korundových. Všechny pásky jsou k dostání v různých šířkách a barevných provedeních.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.