Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Podlahy a podlahové systémy

Hledáte inspiraci pro novou podlahu či řešíte konkrétní problém? Nabízíme celou řadu podlah a podlahových systémů, které leckde jen tak nenajdete. Objednat lze i online, vzorky na vyžádání. Pro dotazy a kalkulace kontaktujte naše obchodní zástupce.

Plastové podlahové desky

Plastové desky o formátu 120 x 80 nebo 80 x 60 cm jsou nejčastěji využívány pro pokrytí středně velkých či velkých ploch. Díky své robustnosti snesou velkou zátěž, jsou protiskluzové, mají velkou odolnost. Dle typu jsou tyto I proto jsou tyto plastové podlahové desky i dle typu desky nejčastěji využívány pro dílny. K deskám lze použít odpovídající nájezdové hrany.

Materiál: recyklovaný plast | Nejčastější použití: dílny, sklady, stáje, průmysl, garáževýstavní plochy, koncertydočasná ochrana podlahy, zpevnění terénu - zimní stadiony apod. 

 

Plastové dlaždice Fortelock

Nejrychlejší kvalitní plastová podlaha i bez lepení - to je systém zámkové dlažby Fortelock, který ušetří Váš čas, peníze i starosti. Díky optimálně vyváženému složení materiálu a promyšlené konstrukci získáte vysoce odolnou PVC dlažbu, která se snadno instaluje, jednoduše udržuje a skvěle vypadá. Díky široké nabídce je tato dlažba vhodná téměř do jakéhokoliv prostředí. K dlaždicím se přikoupit nájezdové, rohové hrany.

Materiál: plast / recyklovaný plast | Nejčastější použití: garáže, sklady, dílny, průmysl, výstavní plochy, komerční prostoryinteriéry apod.

 

 

Nejprodávanější verze:  

Fortelock Industry

Tento druh dlažby doporučujeme do míst, která se vyznačují vysokou zátěží, požadavkem na odolnost, kvalitní a rychlou pokládku a renovaci. Jejich uplatnění nalezneme zejména ve sféře průmyslu, kde se velmi často používají.

Fortelock Invisible 

Skryté zámky a spáry v jedné linii harmonicky umocní celistvost podlah. Dezén dlaždice byl nazván "hadí kůže" (Snake Skin) a to proto, že odlesky, které povrch vytváří, budí dojem skutečné hadí kůže.

Fortelock Decor

Elegantní horní vrstva PVC je dokonale spojená se spodní vrstvou homogenního PVC. Vy díky tomu získáte odolnou, bezpečnou a estetickou podlahu. Nemusíte řešit opravu původního podkladu, Fortelock DECOR nevyžaduje žádné speciální postupy, ani úpravy. Běžně jen položíte a používáte.

Fortelock XL

Nový typ PVC podlahy Fortelock XL se vyznačují především těmito vlastnostmi - vysoká odolnost materiálu vůči zátěži, protiskluzný povrch, perfektní zámkový systém, který pevně drží dlaždice při sobě, chemická odolnost, speciálně navržen dezén, který usnadňuje čištění.

Plastové dlaždice AvaTile

Plastový modulární systém AvaTile je univerzální plastovou podlahovou krytinou, která díky svým vysokým užitným vlastnostem nalezne široké využití. Možnosti využití podporuje modulární konstrukce systému, rychlá a jednoduchá montáž i demontáž, široká barevná škála prvků a kvalitní materiál. Podlahový systém Tile umožňuje mimo běžných aplikací realizovat také obří verze některých stolních her.

Materiál: plast | Nejčastější použití: interiér i exteriér; lehce, středně i těžce namáhané prostory s pojezdem vozidel a manipulační techniky.

Gumové podlahy SF1050

Fitness pryžové desky velice dobře absorbují nárazy, pády při cvičení, zmírňují dopady činek a cvičícího nářadí. Nespornou výhodou materiálu je také šetrnost ke kloubnímu aparátu cvičence. Tyto tvrzené pryžové rohože se dají použít jako pochůzné plochy posiloven, desky pod cvičící stroje, desky pod činky a další.

Materiál: guma | Nejčastější použití: posilovny, fitness centra, tělocvičny, sportovní centrahřiště

Zatravňovací dlažby

Zatravňovací dlažba je ideální pro řešení prostranství, která chce mít zelená, ale zároveň potřebujete lehce udržovatelný, přístupný, zpevněný povrch.

Materiál: plast | Nejčastější použití: zahradní chodníky, zahrady, zatravněné plochyzpevněné břehy / terénparkoviště

Dopadové plochy

Protipádové gumové dlaždice tlumí zvuky a nárazy, jsou také odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Jejich nejčastější použití je jako dopadové plochy na dětských a víceúčelových hřištích. Lze je také využít jako podlahu pod herní prvky na dětských hřištích a také pro sportoviště, rekreační zařízení, tělocvičny, fitness centra, obložení balkonů, teras a bazénů.

Materiál: guma | Nejčastější použití: balkony, lodžie, koupaliště, dětská hřiště, dětské hrací koutky, dopadové plochy pod herní prvky, fitness centraposilovny

Čistící zóny

Čistící zóny mohou být rozděleny do tří kategorií od rohoží s nejhrubším vzorem odstraňující bahno a sníh, přes rohože s jemnějším vzorem / textilní rohože zajišťující zbylou hrubou špínu a vodu, k vnitřním rohožím dočišťujícím zbylý prach a vlhkost.

Materiál: guma / plast / textil | Nejčastější použití: veškeré venkovní i vnitřní vstupní prostory, případně prostory mezidveří/zádveří.

 

Gumové podlahy v rolích

Gumová podlaha s kladívkovým profilem má vynikající protiskluzové i protihlukové vlastnosti a slouží jako izolace. Je velice nenáročná na údržbu, velice snadno i rychle se pokládá i čistí. 

Protiskluzová podlahová guma s otiskem textilu má vynikající protiskluzové i protihlukové vlastnosti. Je velice nenáročná na údržbu, velice snadno a rychle se pokládá a čistí. Oproti podlaze s kladívkovým profilem je povrch drsnější a více protiskluzový.

Materiál: guma | Nejčastější použití: dílny, dílenské provozy, garáže, sklady, kotce pro psy, stáje pro těžší dobytek.

Průmyslové rohože

Pracovní průmyslové rohože jsou řešením pro různé provozy s cílem zvýšení bezpečnosti a komfortu pracovišť. Firmy zabývající se výrobou či montážemi využijí zejména rohože protiúnavové, protiskluzové, olejivzdorné či antistatické. Hygienické a dezinfekční rohože najdou své uplatnení spíše v provozech, kde je nutné dbát na hygienu např. v gastro či farmaceutickém odvětví. Aktualním trendem jsou však průmyslové protiúnavové rohože pro dlouhodobé stání pracovníků. Tyto protiúnavové rohože jsou vhodnou prevencí proti bolesti kloubů, zad či šíjí zaměstnanců. Pro zaměstnavatele jsou přínosem ke snížení výpadků záměstnanců vlivem různých civilizačních chorob, které jsou nyní velice rozšířené.

Rady, kalkulace

Zaujalo Vás některé z našich řešení? Pokud ano, máte možnost si jej ihned objednat v našem internetovém obchodě. Pro dotazy volejte +420 734 570 905, +420 734 570 904 nebo nás kontaktujte například emailem. Rádi Vám poradíme, provedeme kalkulaci, u některých produktů je možné i zaslat vzorek zdarma.

Rady, tipy, inspirace

Radíme, rozdáváme tipy, inspirujeme. Projděte si naše články a získejte nové informace, načerpejte inspiraci!

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.