Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Model
Značka

Podložky na cvičení

Široká nabídka cvičebních podložek uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Cvičební podložky zajišťující pohodlí při cvičení jógy, aerobiku a fitness. Na výběr máte z mnoha variant. Podložky se liší materiálem, rozměrem a barevným provedením.

Sháníte podložky na cvičení? Využijte naší široké online nabídky a vybírejte z více než z 40 druhů podložek. Vybírat lze i z různých vlastností, například gymnastické, oboustranné, puzzle a jednovrstvé. Na výběr je z mnoha materiálů - pěnové, PVC, NBR, korkové a další. Vybírat můžete mimo jiné z zelené, růžové, fialovo -zelené a červené.

Objednejte podložky na cvičení online a ušetřete čas i peníze. Objednané podložky doručíme kamkoliv v rámci ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.