Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Podložky pod bazén, vířivku

Přemýšlíte, čím podložit bazén či vířivku? Jestli použít pěnovou podložku, geotextili, koberec, desku, polystyren či plachtu? Nejlepší volbou je ochranná podložka pod bazén z gumového granulátu, která srovná drobné nerovnosti, ochrání bazén před kamínky či drobnými ostrými předměty a zároveň slouží jako izolace. Guma, ze které je podložka vyrobena, je odolná vodě i bazénové chemii, což zajišťuje její dlouhou životnost. U bazénů a vířivek s měkkým dnem navíc gumový podklad dopřeje nohám větší pohodlí a utlumí případné nárazy při skocích do bazénu. V nabídce e-shopu FLOMAT.cz najdete nejen kulaté podložky různých průměrů pod bazény kruhové tvaru, ale i čtvercové podložky pro bazény čtvercového tvaru a také podložky pod stále oblíbenější vířivé bazény. Pokud vám nebude vyhovovat žádný z rozměrů, můžete si pořídit puzzle podložky a poskládat si z nich jakýkoliv požadovaný rozměr (nadbytky jednoduše odříznete odlamovacím nožíkem).

V naší nabídce podložek pod bazén, vířivku jistě najdete alespoň 1 dle Vašich představ. Při hledání máte možnost využít filtrování pomocí parametrů! Na výběr je z mnoha vlastností podložek pod bazén, vířivku - ochranné, tlumící, antivibrační a zámkový systém. Vybírat můžete například z těchto barev - šedé, šedo-zelené, zelené a modré.

Více nehledejte a podložky pod bazén, vířivku pořiďte výhodně u nás v eshopu! Pohodlný nákup i bez registrace.

Zobrazit vše

Možná také hledáte: bazenové podložky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.