Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Podložky s ALU folií pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie - délka 50 cm

Gumové podložky s ALU folií jsou ideálním řešením pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie sloužící k omezení vibrací a odpružení.

Vrsta ALU fólie na jedné straně podložky zabraňuje možné migraci částic z gumového granulátu, která by v dlouhodobém horizontu mohla poškodit (degradovat) hydroizolaci střechy, pokud je použita pro hydroizolaci PVC fólie.

Podložky s ALU folií pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie - délka 50 cm za zajímavou cenu? U nás nabízíme 1 druh. Mezi typické vlastnosti podložky patří například: antivibrační, ochranné, separační a tlumící.

POZOR! Mimo podložek s ALU folií pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie - délka 50 cm nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! To vše za nízké internetové ceny...

Možná také hledáte: podložky s hliníkovou folií pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie - délka 50 cm

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.