Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Polypropylenové dlažby

E-shop Flomat.cz nabízí polypropylenovou dlažbu v provedení modulárního systému AvaTile. Tato univerzální plastová podlahová krytina vyniká mnoha přednostmi. Je pružná a vysoce odolná proti nárazu, otěru, většině chemikálií, olejů, barev, kyselin a rozpouštědel a také proti UV záření. Působí protiskluzově, tlumí hluk, redukuje vibrace. Její údržba je snadná. Tyto vlastnosti z ní dělají ideální podlahu do prostor se zvýšenými nároky na pracovní prostředí.

Dlaždice snadno spojíte plastovými spojkami. Nájezdové hrany mají rovnou a rohovou tvarovou variantu.

Vysoká variabilita zaručuje využití tohoto systém pro téměř jakoukoli podlahu v interiéru i exteriéru.

Modularita dlažby umožňuje snadnou a rychlou montážm, demontáž a opětovnou montáž. Čtvereční metr smontujete přibližně za 2 minuty. Dlaždice se tak skvěle hodí do prostor, které máte k užívání na krátkou dobu.

Vyberte si barvu dlažbu v barvě, která se vám líbí.

Chcete nakoupit polypropylenovou dlažbu výhodně online? U nás v eshopu je to možné. Nejčastějšími vlastnostmi jsou modulové, podlahové a puzzle. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné dlažby těchto barev černé, hnědé a žluté.

Pořiďte si polypropylenové dlažby výhodně u nás v eshopu! Výhody našeho eshopu: více než 3000 výdejních míst, nákup i bez registrace.

Zobrazit vše

Možná také hledáte: polypropylenové dlaždice

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.