Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Průměr
Dezén
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Tvar
Značka

Protiskluzová ochrana

Na e-shopu FLOMAT.cz najdete kompletní sortiment ochranných prvků proti uklouznutí na schodech, v interiéru i ve venkovních prostorách. Pro kanceláře a domácnosti nabízíme spoustu protiskluzových nášlapů na schody z různých kobercových materiálů i z gumy. Nechcete-li narušit vzhled vašeho schodiště, jsou pro vás ideální volbou protiskluzové schodové hrany a lišty. Můžete je využít na schodištích nebo kdekoli na podlaze. V koupelnách, v saunách nebo u bazénů a vířivek zase využijete gumové rohože. Ty se vyrábějí také ve vysoce odolných provedeních jako tzv. průmyslové rohože. Využijete je ve všech možných provozech nebo ve vaší domácí dílně. Zajímavou novinkou na trhu jsou protiskluzové spreje, které vytvářejí na hladkém povrchu rovnoměrný neklouzavý film. Jejich výhodou je rychlá okamžitá aplikace. Rychlým a jednoduchým řešením, jak snížit riziko uklouznutí, je také instalace samolepících protiskluzové pásky.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.