Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Upozorňujeme, že z důvodu blížících se Vánoc, pandemické situace může dojít ke zpozdění doručení Vaší objednávky.

Protiskluzová řešení

Trápí Vás kluznost schodů či povrchů? Pokud ano, tak zde naleznete řešení.
Aktuálně nastalo období, kdy bude docházet k většímu nánosu vody do bytových jednotek, rodinných domů či administrativních budov, proto je vhodné a nezbytné opatřit kluzká schody či kluzké povrchy protiskluzovou ochranou. 

Naše společnost nabízí širokou škálu protiskluzové ochrany jako např. protiskluzové nášlapy, hrany a lišty, samolepící protiskluzové pásky, gumové rohože a další. O zmíněných možnostech protiskluzové ochrany se dočtete níže v článku...

Interiérová protiskluzová ochrana

Je většinou řešena pomocí gumových protiskluzových nášlapů na schody, případně výrobou kobercových textilních rohoží na míru rozměru schodišť.

Sériově vyráběné nášlapy

Jedná se o interiérové nášlapy na bázi kobercových vláken snižující opotřebení schodů a eliminující nebezpečí uklouznutí. Instalace těchto rohoží je velice jednoduchá. Zde se jedná pouze o činnost spočívající v nalepení nášlapu na schodišťový stupeň.

Schodové nášlapy vyráběné na míru

Textilní schodové nášlapy vyráběné na míru jsou vysoce robustním řešením s vysokou životností. Tyto nášlapy jsou vyrobeny ze zátěžových textilních rohoží. Jejich výhodou je možnost vyrobení přesně na požadovaný rozměr zákazníka v různých barevných variantách s možností přilepení náběhové gumové hrany, tak aby nedošlo k zakopnutí.

Sériově vyráběné protiskluzové produkty do exteriéru a interiéru veškerých zařízení

Hliníkové schodové hrany a lišty s gumovým páskem - jsou primárně využívané ve venkovním prostředí jako prevence proti úrazu, avšak své použití naleznou i v interiérovém prostředí. Schodové hrany lze použít na všechny typy schodů - mramor, dřevo, dlažba, beton, ocel. Jednoduše se přilepí nebo přivrtají. Další výhodou je vyměnitelnost gumových pásků v případě opotřebení ve dvou barevných variantách (černá, žlutá) splňující předpisy bezpečnostních provozů.

Sériově vyráběné protiskluzové pásky

Protiskluzové pásky - jsou alternativním řešením kluznosti schodů či podlah ve vnitřním a venkovním prostředí. Aktuálně nabízíme vinylové a korundové pásky.

Vinylové pásky - používají se ve sprchách, koupelnách, na hrany schodů, odpočívárny, terapeutické místnosti a zařízení, vchody, plavecké bazény, manipulační schůdky a další. Jejich výhodou je rychlá montáž a možná výměna. Pásky se lepí na hladké povrchy a neporézní povrchy jako jsou dlaždice, kov, porcelán, laminát, polykarbonát, PVC, lakované dřevo a podobně.

Korundové pásky - drsný povrch společně s vysoce přilnavým lepidlem je vhodným protikluznostním řešením pro aplikaci na schody, rampy, chodníky, vchody, pracovní plochy, pohyblivé plošiny, lodní paluby, strojní dílny, podlahy nebezpečných prostor, návěsy, průmyslová zařízení a podobně. Možnými výhodami je povrch odolný proti vodě, tuku, detergentům a olejům a odolnost vůči povetrnostním podmínkám.

Pokud chcete poradit, jak vyřešit protiskluzovou ochranu, tak se neváhejte poradit s naším specialistou na telefonním čísle 733 641 461.

Rady, tipy, inspirace

Radíme, rozdáváme tipy, inspirujeme. Projděte si naše články a získejte nové informace, načerpejte inspiraci!

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2021 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.