Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Protiskluzová řešení

Trápí Vás kluznost schodů či povrchů? Pokud ano, tak zde naleznete řešení.
Aktuálně nastalo období, kdy bude docházet k většímu nánosu vody do bytových jednotek, rodinných domů či administrativních budov, proto je vhodné a nezbytné opatřit kluzká schody či kluzké povrchy protiskluzovou ochranou. 

Naše společnost nabízí širokou škálu protiskluzové ochrany jako např. protiskluzové nášlapy, hrany a lišty, samolepící protiskluzové pásky, gumové rohože a další. O zmíněných možnostech protiskluzové ochrany se dočtete níže v článku...

Interiérová protiskluzová ochrana

Je většinou řešena pomocí gumových protiskluzových nášlapů na schody, případně výrobou kobercových textilních rohoží na míru rozměru schodišť.

Sériově vyráběné nášlapy

Jedná se o interiérové nášlapy na bázi kobercových vláken snižující opotřebení schodů a eliminující nebezpečí uklouznutí. Instalace těchto rohoží je velice jednoduchá. Zde se jedná pouze o činnost spočívající v nalepení nášlapu na schodišťový stupeň.

Schodové nášlapy vyráběné na míru

Textilní schodové nášlapy vyráběné na míru jsou vysoce robustním řešením s vysokou životností. Tyto nášlapy jsou vyrobeny ze zátěžových textilních rohoží. Jejich výhodou je možnost vyrobení přesně na požadovaný rozměr zákazníka v různých barevných variantách s možností přilepení náběhové gumové hrany, tak aby nedošlo k zakopnutí.

Sériově vyráběné protiskluzové produkty do exteriéru a interiéru veškerých zařízení

Hliníkové schodové hrany a lišty s gumovým páskem - jsou primárně využívané ve venkovním prostředí jako prevence proti úrazu, avšak své použití naleznou i v interiérovém prostředí. Schodové hrany lze použít na všechny typy schodů - mramor, dřevo, dlažba, beton, ocel. Jednoduše se přilepí nebo přivrtají. Další výhodou je vyměnitelnost gumových pásků v případě opotřebení ve dvou barevných variantách (černá, žlutá) splňující předpisy bezpečnostních provozů.

Sériově vyráběné protiskluzové pásky

Protiskluzové pásky - jsou alternativním řešením kluznosti schodů či podlah ve vnitřním a venkovním prostředí. Aktuálně nabízíme vinylové a korundové pásky.

Vinylové pásky - používají se ve sprchách, koupelnách, na hrany schodů, odpočívárny, terapeutické místnosti a zařízení, vchody, plavecké bazény, manipulační schůdky a další. Jejich výhodou je rychlá montáž a možná výměna. Pásky se lepí na hladké povrchy a neporézní povrchy jako jsou dlaždice, kov, porcelán, laminát, polykarbonát, PVC, lakované dřevo a podobně.

Korundové pásky - drsný povrch společně s vysoce přilnavým lepidlem je vhodným protikluznostním řešením pro aplikaci na schody, rampy, chodníky, vchody, pracovní plochy, pohyblivé plošiny, lodní paluby, strojní dílny, podlahy nebezpečných prostor, návěsy, průmyslová zařízení a podobně. Možnými výhodami je povrch odolný proti vodě, tuku, detergentům a olejům a odolnost vůči povetrnostním podmínkám.

Pokud chcete poradit, jak vyřešit protiskluzovou ochranu, tak se neváhejte poradit s naším specialistou na telefonním čísle 733 641 461.

Rady, tipy, inspirace

Radíme, rozdáváme tipy, inspirujeme. Projděte si naše články a získejte nové informace, načerpejte inspiraci!

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.