Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Protiskluzové nášlapy na schody

Nášlapy na schody výrazně zvýší bezpečnost pohybu po schodištích. Podle způsobu a míry zatížení vašeho schodiště si vyberte nášlapy z materiálu, který nejlépe vyhovuje vašemu účelu. Hliníkové nášlapy jsou vhodné na schody, které přicházejí do styku s vodou a musí odolávat vlivům počasí. Gumové nášlapy doporučujeme pro schody namáhané častými nárazy, vodou, bahnem a jinými nečistotami. Do interiérů a pro nižší zátěže postačí kobercové nášlapy.

Snížte riziko úrazu na schodišti také protiskluzovými pásky, schodovými lišatmi či hranami.

Hledáte protiskluzový nášlap na schody za příznivou cenu? Prohlédněte si naši nabídku, třeba si vyberete.

Pořiďte si protiskluzové nášlapy na schody výhodně u nás v eshopu! Výhody našeho eshopu: více než 3000 výdejních míst, nákup i bez registrace.

Možná také hledáte: protiskluzové schodové nášlapy

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.