Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Model
Ostatní
Tvar
Značka

Protiskluzové podložky

Zamezte uklouznutí nebo nechtěnému posunu zboží pomocí protiskluzových podložek. Podložky využijte sprchy, do vany, sauny, k bazénu, ale také od koberec, pod paletu nebo do šuplíku.

Nachystali jsme pro Vás pestrou nabídku protiskluzových podložek s možností rychlého filtrování pomocí parametrů pro snadný nákup. Typickou vlastností protiskluzové podložky je například antivibrační, separační, solitérní a bytové. černé, průhledné, béžovo-hnědé a zelené, to jsou barvy, ze kterých lze vybírat.

NÁŠ TIP! Mimo protiskluzových podložek naše nabídka obsahuje tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! Doplňte si Váš nákup i o další produkty a zaplaťte pouze jedno poštovné.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.