Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Značka

Protiúnavové rohože

Dopřejte svým pracovníkům maximální pohodlí, snižte jejich zdravotní rizika z pracovního zatížení a zvyšte jejich výkon. Pomohou vám s tím protiúnavové rohože.

Jejich materiál a provedení vhodně stimuluje svalstvo dolních končetin, čímž zamezuje dlouhému stání. Navíc rovnoměrně rozprostírá váhu těla do podložky. Tím dohromady zabraňuje bolestem svalů, deformacím klenby chodidla a jednostranné zatížení páteře vedoucí k problémům se zády.

Protiskluzová úpravu rohože snižuje riziko pádu. Přínosem rohože je také to, že působí jako tepelný izolant od chladné podlahy a že chrání podlahové krytiny.

Vybírejte z široké nabídky protiúnavových rohoží, která zahrnuje více než 200 produktů. Nezapomeňte na možnost filtrování pomocí parametrů pro rychlejší nalezení vyhovujícího produktu. Mimo protiúnavové rohože dále nabízíme průmyslové, modulové, podlahové a puzzle. Z oblíbených materiálů můžeme vyjmenovat například vinylové, pěnové, plastové, NBR. černé, černo-žluté, šedo-žluté a zelené, to jsou barvy, ze kterých lze vybírat.

Nakupte protiúnavové rohože online a ušetřete oproti kamenné prodejně. Mimo rohoží nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! U nás si vybere každý.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.