Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Množství
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Značka

Průmyslové podlahy, pracovní rohože

Průmyslové podlahy a pracovní rohože nacházejí uplatnění napříč nejrůznějšími provozy. Ve výrobních a montážních firmách se využívají antistatické, protiúnavové, protiskluzové či olejivzdorné rohože. Hygienické a dezinfekční rohože jsou nezbytné ve zdravotnictví, v gastro odvětví a ve farmaceutickém průmyslu. Antivibrační rohože a tlumicí desky se uplatní například ve stavebnictví nebo u vibračních strojů pro tlumení vibrací. Stále populárnější jsou malé protiúnavové podložky pro stojící pracoviště v kanceláři.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.