Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Množství
Model
Odolnost
Odstín
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Značka

Průmyslové podlahy, pracovní rohože

Průmyslové podlahy a pracovní rohože nacházejí uplatnění napříč nejrůznějšími provozy. Ve výrobních a montážních firmách se využívají antistatické, protiúnavové, protiskluzové či olejivzdorné rohože. Hygienické a dezinfekční rohože jsou nezbytné ve zdravotnictví, v gastro odvětví a ve farmaceutickém průmyslu. Antivibrační rohože a tlumicí desky se uplatní například ve stavebnictví nebo u vibračních strojů pro tlumení vibrací. Stále populárnější jsou malé protiúnavové podložky pro stojící pracoviště v kanceláři.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.