Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Pryžová stájová protiskluzová modulární deska "ROH-R2" FLOMA - délka 197 cm, šířka 118,5 cm a výška 1,6 cm

Položka:deska
Vlastnost:modulární; podlahová; protiskluzová; stájová; tlumící
Materiál:gumový; pryžový; SBR
Typ:ROH-R2
Šířka:šířka 118,5 cm
Délka:délka 197 cm
Výška:výška 1,6 cm
Ostatní:gumové podlahy do stájí
Použití:dobytek; koně; ovce; prasata; stáje
Značka:FLOMA
Hmotnost:40000 g
Prodejní jednotka: ks
Dostupnost:v pondělí, 8. června u Vás
Předpokládaná expedice:v pátek, 5. června
Katalogové číslo: 80002404

2 386,78 Kč bez DPH
2 888,00 Kč

Pryžová stájová protiskluzová modulární deska "ROH-R2" FLOMA - délka 197 cm, šířka 118,5 cm a výška 1,6 cm

Pryžová stájová protiskluzová deska "ROH-R2" je univerzální podlahou pro ustájení a chov zvířat. Dvě strany rohové desky jsou vybaveny systémem puzzle zámků.

Povrch s drážkovým dezénem zabezpečuje lepší přilnavost a protiskluznost, navíc podporuje dodatečné vysychání povrchu. Stájové podlahy jsou vyráběny z elastomerického pryžového materiálu, který zabezpečuje zvířatům komfort při stání, pohybu a ležení. Díky své tloušťce izoluje od chladné a tvrdé podlahy a omezuje tak problémy se svaly, revmatismem a kulhavostí. Poskytuje jemné odpružení, čímž snižuje riziko zranění zvířat ve stájích. Absorbuje nárazy a chrání šlachy a klouby před nadměrnou zátěží. 

Houževnatý, elastický a odolný povrch izolující chlad se optimálně přizpůsobí potřebám zvířat. Je šetrný ke kloubům zvířat, nezpůsobuje modřiny a opuchliny jako tvrdé betonové stání. Díky této podlaze navíc šetříte náklady na podestýlku a zajistíte minimální starostlivost o údržbu. Kromě toho uspoříte náklady v podobě pracovního času na údržbu. Podlaha díky odtokovým kanálkům umístěných na spodní straně podlahy umožňuje rychlý odvod tekutin.

Nejčastější použití

 • univerzální podlaha pro ustájení a chov zvířat
 • chodby, prostory pro ležení, stání, dojení, ustájení a chov dobytka
 • stáje, stání a chodby pro chov koní
 • mycí boxy

Vlastnosti

 • pryžový povrch s protiskluzovým dezénem
 • izoluje od chladné a tvrdé podlahy
 • absorbuje nárazy, poskytuje jemné odpružení
 • odtokové kanálky na spodní straně
 • systém puzzle zámků

Technické údaje

 • typ desky: ROH-R2
 • materiál: SBR pryž s polyuretanovým pojivem 
 • barva: černá
 • délka: 197 cm
 • šířka: 118,5 cm
 • výška: 1,6 cm
 • hmotnost: 40 kg
 • objemová hmotnost: 1150 kg/m3

Montáž a instalace

Montáž pryžových podlah je jednoduchá a rychlá. Je však nutné dodržet podmínky pro správnou instalaci, které naleznete v návodu pro montáž každého výrobku. Návod obdržíte spolu s dodaným zbožím.

Systém puzzle zámků umožňuje jednoduché spojení jednotlivých podlahových desek. V případě umístění podlahy do volného prostoru lze objednat jednotlivé typy desek (STŘED-S, ROH-R1,R2, KRAJ-K1,K2) a podlahu sestavit dle obrázku v galerii. V případě umístění do místnosti lze jednotlivé díly lehce seříznout na požadovaný tvar, případně při objednání lze specifikovat rozměr místnosti a desky budou dodány v požadovaném rozměru. Při této zakázkové výrobě se cena odvíjí od konkrétního požadavku a bude upřesněna při objednávce.

Údržba

Údržba (úklid) podlah může probíhat jak mokrým, tak suchým způsobem. Produkty je možné čistit vysokotlakými čištiči, čímž dosáhnete odstranění nečistot a díky maximální tuhosti desek nedojde k nasáknutí podlahoviny vodou. Tyto pryžové povrchy lze udržovat běžnými čistícími prostředky. K čištění doporučujeme použít šípovou lopatu.

Doprava

U objednávek s celkovou hmotností nad 50 kg přepravujeme pomocí paletové přepravy, jelikož pro standardní balíkovou přepravu je hmotnost příliš vysoká. Cena dopravy se může řešit individuálně (dle velikosti objednávky, celkové váhy, vzdálenosti atd.). Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat a cenu dopravy upřesníme, popřípadě se lze informovat předem.

Související zboží

Alternativní zboží

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2020 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.