Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Ratanové stínící rohože

Na e-shopu FLOMAT.cz najdete imitace ratanových rohoží, vyrobené z polyuretanových pruhů. Umělé ratanové rohože jsou proti originálu pevnější, snášejí silnější nárazy a oděr a lépe odolávají nepřízni počasí (déšť, vítr, sníh, UV záření). Nehrozí jim plísně a hniloba. Díky tomu nevyžadují téměř žádnou údržbu. Při čištění si vystačíte s hadříkem, saponátem a teplou vodou. Nečistoty jednoduše setřete a máte hotovo.

Ratanové slouží k zajištění vašeho soukromí a k zastínění před sluncem. Přitom vypadají skvěle! Umělé ratanové rohože od těch pravých na první pohled nepoznáte.

Vyberte si nabídky různých barevných provedení stínících rohoží.

Chcete si instalaci rohože urychlit a ulehčit? Zvolte si variantu stínící rohože s oky, kterými rohož snadno uchytíte třeba na plot.

Pokud má váš balkon či lodžie atypický rozměr, pořiďte si stínící rohože v metráži. Vybrat si můžete z několika výšek a délek.

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku ratanových stínících rohoží. Vybírat můžete z 100+ produktů. Pro detailnější specifikaci produktu využijte možnosti filtrování pomocí parametrů. Ratanové stínící rohože nabízíme v mnoha barevných provedeních, např. hnědé, černo-hnědé a černo-šedé.

Mimo ratanových stínících rohoží nabízíme tisíce dalších položek za trvale nízké ceny. Chytří nakupují online.

Zobrazit vše

Možná také hledáte: ratanové rohože na plot, ratanové plotové rohože

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.