Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Upozorňujeme, že z důvodu blížících se Vánoc, pandemické situace může dojít ke zpozdění doručení Vaší objednávky.

Reklama

Webové stránky umístněné na internetové adrese www.flomat.cz, www.gumera.cz nebo www.koberec.cz (dále jen „webová stránka“) jsou určeny uživatelům těchto webových stránek a všem potenciálním zákazníkům společnosti FLOMAT s.r.o., sídlem Zlepšovatelů 857/15, 700 30 Ostrava - Hrabůvka, IČ 05939585, zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 69982 (dále jen „prodávající“), které se uvedená společnost snaží oslovovat prostřednictvím reklamních a marketingových kampaní (dále jen „zákazník“).

Vzhledem k velkému množství a různorodosti jednotlivých reklamních či marketingových kampaní si prodávající dovoluje své zákazníky upozornit, že závazné ceny za jednotlivé výrobky jsou uvedeny pouze na webových stránkách. Rozhodující a závazné jsou ceny uveřejněné na uvedených webových stránkách v okamžiku potvrzení objednávky učiněné zákazníkem prodávajícím (typicky prostřednictvím potvrzující emailové zprávy či SMS zprávy zaslané zákazníkovi).

V případě bannerové, billboardové, televizní reklamy nebo reklamy v tištěných médiích může mezi prodávajícím jakožto zadavatelem a našimi smluvními partnery, kteří pro nás reklamu zpracovávají, dojít k chybě při přenosu dat (např. neaktuální ceny atp.), které nebylo zaviněno jednáním na straně prodávajícího. Prodávající neodpovídá za případné tiskové či jiné chyby v reklamních sděleních, ať jsou vyhotoveny v jakémkoliv formátu. Veškeré obrazové materiály použité v reklamních sděleních mají pouze ilustrativní charakter, prodávající nemůže garantovat přesnou shodu typu, modelu či barvy konkrétního výrobku a jeho obrazového vyjádření použitého v reklamním sdělení. Obsah těchto sdělení proto ze strany prodávajícího nelze považovat za závazné nabídky na uzavření smlouvy, a to s ohledem na to, že takové sdělení neobsahuje podstatné náležitosti smlouvy ve smyslu ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

Obdobná situace (chybný přenos dat či přenos neaktuálních dat) může nastat též v případě nejrůznějších slevových portálů či cenových srovnávačů, jejichž provozovatelé nejsou smluvními partnery prodávajícího. Přesné a aktuální ceny prodávající vždy uvádí na svých webových stránkách.

V případě reklamních sdělení obsahujících jakoukoliv nabídku si prodávající vyhrazuje, že je taková nabídka omezena do vyprodání zásob výrobků, na které se vztahuje, popřípadě je omezena ztrátou schopnosti prodávajícího plnit v souladu s učiněnou nabídkou ve smyslu ustanovení § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

Rovněž v případě tzv. předobjednávek (tedy objednávek učiněných zákazníkem ještě před uvedením předmětného výrobku na trh) může dojít s ohledem na podstatnou a nepředvídatelnou změnu okolností k výše zmíněné ztrátě schopnosti prodávajícího plnit v souladu s učiněnou nabídkou. Prodávající nenese riziko změny okolností (tedy podstatných, nepředvídatelných a prodávajícím neovlivnitelných změn okolností, za kterých byla její nabídka učiněna, mimo jiné změna měnového kurzu).

Přesné a aktuální cenové nabídky prodávající uvádí na svých webových stránkách.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2021 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.